Doğa ve Canlıları Haberle

Instagram Ünlüsü Evcil Hayvanlar!

Ekleyen Gizem

HaberleTV Yorumu: Loni Edwards alışılmamış bir ajansa sahip. Birçok özel müşterisi var ve birçok ajans üyesi var. Mesela o üyelerden biri tatlı mı tatlı köpek Ella Bean. Peki Instagram’daki bu evcil hayvan profillere nereye gidiyor? Devamı yazıda…

Loni Edwards konuyla ilgili gerçekleştirdiği röportajında Ella Bean isimli köpeğin Paris’te çektirilmiş fotoğrafını göstererek şöyle diyor: ‘’ O şu anda bir moda ikonu. Ayrıca yerinde durmuyor neredeyse tüm dünyayı gezdi bile!’’ Loni Edwards Instagram’da popüler -hatta tabiri caizse dünya starı- olan çoğu köpeğin kendi ajansına bağlı olduğunu ifade ediyor. Bu köpekler arasında bulldog’tan golden retriever’a kadar neredeyse her cins köpek var!

Bir Kirpi Sahibi de Dahil

Stephanie Zheng ise kirpisiyle bu sektörde olan bir isim! Zheng’in dediğine göre -star- hayvanlara menajerlik yapmanın, bu konuda ajans sahibi olmanın günümüzde yararı çok. Örneğin, ünlü markanın ürün tanıtımında kullanılan tek bir köpek fotoğrafının bugünkü beğeni sayısı 117 binden fazla. Hayvan hakları savunucuları bu konuya karşı çıksa da böyle bir endüstrinin olduğu artık gizlenemez bir gerçek!

Maymunu Olan da Var!

Gabriella Katia ve erkek arkadaşı Matt Crown’un ise maymunları var. Gabriella bu konuya esprili yaklaşıyor: ‘’Hayatımda Instagramda hiç ünlü bir maymun görmemiştim bnce böyle bir şeyi başlatmamamın kötü bir tarafı yok!’’ diyor. Onlara yine aracılık eden de şirket sahibi Loni Edwards olmuş.

Loni Edwards Kimdir?

Dünyanın en ünlü Instagram evcil hayvan yıldızlarının çıktığı ajansın sahibi Edwards aslında Harvard Üniversitesi, Hukuk Fakültesi mezunu. Fakat gönlünü mesleğinden çok farklı bir işe kaptırmış. Üstelik bu iş herkesin öyle kolay kolay aklına gelen bir iş değil! Edwards bu işi bir saygısızlık olmaktan ziyade bir girişimcilik tutkusuyla yaptığını söylüyor. Hayvan severleri inciticek bir yanı olmadığını her defasında dile getirse de hayvan hakları savunucu derneklerinin bu konuda bir adım atıp atmayacağı merak konusu. 

Bu ünlü Instagram yıldızlarını görmek isterseniz Loni Edwards’ı yakından takip etmenizi öneririz! Bu takip sayesinde Walter Cronkite isimli, 90,000’den fazla takipçi olan bulldog köpeğinin hesabı gibi birçok hesabı bulabilirsiniz. Instagram adresi için tıklayın: https://www.instagram.com/thedailywalter/?hl=en

 

 

Yazar Hakkında

Gizem

İTÜ'lü mühendis, sanatsever piyanist, haber ve sanat programı yapımcısı, editörü, sunucusu. Ayrıca bir Fransızca aşığı.

Bir Yorum Bırak